OFERTA PRACY: Operator wtryskarki

Ogłoszenie płatne
2020-09-03 13:02

Kremer spółka jawna poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Operator wtryskarki

Miejsce pracy: Chojęcin-Szum (powiat kępiński)

Podstawowe obowiązki:

- nadzór pracy wtryskarek i bieżąca kontrola jakości produkowanych elementów;

- obróbka, pakowanie detali i kontrolowanie ich ilości zgodnie ze zleceniem produkcyjnym;

- obsługa urządzeń peryferyjnych wtryskarek;

- przygotowanie surowców do produkcji;

- inne prace pomocnicze przy obsłudze wtryskarek

Wymagania:

- zaangażowanie i chęci do pracy;

- sprawność manualna;

- dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

- komunikatywność;

- dobra organizacja pracy własnej;

- umiejętność radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach;

- doświadczenie produkcyjne mile widziane – dla osób bez doświadczenia możliwe przyuczenie;

Oferujemy:

- umowę o pracę na cały etat;

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia z premią uznaniową;

- dobrą atmosferę w pracy;

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (2 zmiany 6-14,14-22);

- stanowisko może być dostosowane dla osób z niepełnosprawnością.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na adres:

info@akcesoriameblowekremer.pl

lub składanie osobiście w siedzibie spółki Chojęcin – Szum, Warszawska 72, 63-640 Bralin

Prosimy o zawarcie w cv poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji przez Kremer sp.j. ul. Warszawska 72, Chojęcin-Szum, 63-640 Bralin zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2019 r., poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami

Galeria

Komentarze

Komentarze zostały wyłączone.