Tugazeta

Oferta pracy: Kolorysta (lakiery samochodowe).

Ogłoszenie płatne
2021-12-20 13:45

Opis stanowiska: Kolorysta to zawód, w którym od wykształcenia ważniejsze jest doświadczenie oraz umiejętność rozróżniania kolorów (barwy, głębie). Ważne jest poczucie estetyki, umiejętność dostrzegania niuansów w doborze barw.

Miejsce pracy: Kępno

Zakres obowiązków:

- wykonywanie mieszanek farb zgodnie z recepturami,

- obsługa komputera / programów (rozliczanie komponentów),

- kontakt z klientem – odbiorcą zamówienia.

Wymagania:

- podstawowa wiedza z zakresu BHP (praca z rozpuszczalnikami),

- dokładność w wykonywaniu mieszanin,

- rozróżnianie kolorów i ich głębi,

- mile widziana umiejętność dobarwienia kolorów.

Oferujemy:

- umowa o pracę na pełen etat,

- stabilne zatrudnienie u lidera na rynku,

- przyjazna atmosfera w miejscu pracy,

- szkolenia wstępne, po których kandydat powinien posiadać umiejętność dobarwiania koloru, stworzyć mieszankę bez receptury, a przede wszystkim rozróżniać odcienie kolorów i ich głębie.

Cv proszę wysyłać na adres biuro@mavar.pl

Telefon: 514 444 790

Galeria

Komentarze

Komentarze zostały wyłączone.