Tugazeta

Oferowały koce. Z Wyszanowa zniknęło 11 tys. zł

Uwaga na oszustów!
2021-11-24 09:59

Ponad 11 tys. zł straciła mieszkanka Wyszanowa, którą pod pretekstem sprzedaży tekstyliów oszukały nieustalone do chwili obecnej osoby. Zdarzenie miało miejsce we wtorek około południa.

Do domu 84-letniej mieszkanki Wyszanowa dostały się 2 kobiety, które oferowały sprzedaż wyrobów tekstylnych. Jak potwierdza rzecznik prasowy policji, asp. sztab. Damian Pawlak, kobieta czuła, że mogą to być zwykłe naciągaczki. Nagabywana 84-latka próbowała wyprosić z domu nieproszonych gości. Po krótkim czasie okazało się, że zniknęło ponad 11 tys. zł.

Apelujemy do wszystkich osób, które mogą wiedzieć cokolwiek w tej sprawie o kontakt z KPP w Wieruszowie. Prosimy o przekazanie ostrzeżenia seniorom, którzy mogą zostać okradzeni! Być może oszustki nadal przebywają na naszym terenie.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę