Tugazeta

Odwiedziny Mikołaja w WTZ

Relacja nadesłana do redakcji
2021-12-10 10:12

Każdego roku na ulicach Wieruszowa widać było Mikołajów wolontariuszy- Stowarzyszenia Integracyjnego „Klub Otwartych Serc”, którzy nieśli dobrą nowinę o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia mieszkańcom Wieruszowa a przede wszystkim dzieciom. Wzrastająca liczba zachorowań na Covid-19 wymusiła ograniczone działania w tym zakresie. Symbolicznie Mikołajkowe świętowanie odbyło się w Warsztacie Terapii Zajęciowej, Ośrodku Edukacji i Rehabilitacji, gdzie podczas zajęć nie zabrakło wspólnego świętowania, słodyczy i życzeń. Tegoroczne Święto Mikołajowe poprzedzał Jarmark Mikołajowy w WDK podczas, którego na stoisku prezentowane były wyroby świąteczne wykonane przez osoby z niepełnosprawnością, ZAZ i WTZ, a uczestnicy warsztatu i pracownicy ZAZ uczestniczyli w atrakcjach przygotowanych przez organizatorów Jarmarku, również w parku na Rynku w Wieruszowie.

O zbliżających się świętach i podsumowaniu całorocznej pracy manualnej i plastycznej osób z niepełnosprawnością już od 14 grudnia 2021r. będzie świadczyć wystawa Twórczość – Terapia- Sukces zorganizowana w holu Samorządów Gminy i Powiatu w Wieruszowie. Zachęcamy wszystkich odwiedzających urząd do jej oglądania i podziwiania talentów i umiejętności mieszkańców Powiatu Wieruszowskiego z niepełnosprawnością.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę