Tugazeta

Oddział wraca z nową ordynator

WIERUSZÓW
2021-09-30 13:43

Po dwóch miesiącach zawieszenia, w Powiatowym Centrum Medycznym w Wieruszowie ponownie będzie działać oddział wewnętrzny. Zarząd spółki doszedł do porozumienia z nową kadrą. 

- Oddział wewnętrzny rusza jutro o godz. 7.00 rano – przekazała w rozmowie z portalem tugazeta.pl dr Małgorzata Ruczka, zastępca dyrektora PCM ds. medycznych. - Naszym nowym ordynatorem będzie pani doktor Małgorzata Kraszewska. Do pomocy będzie miała kilku lekarzy internistów, którzy zaczynają prace od poniedziałku. Przez weekend będą dostępni lekarze dyżurni. Mam nadzieję, że być może trochę zmieni się profil pacjentów, być może będziemy mogli więcej pomóc nowym pacjentom, którzy będą u nas na oddziale. Pani doktor Kraszewska specjalizuje się w pulmonologii, więc na pewno ta dziedzina będzie również na wyższym poziomie. Teraz ci pacjenci będą mogli liczyć na oddziale na lepszą pomoc. Oczywiście inni pacjenci internistyczni również mogą liczyć na nasze wsparcie.

Była ordynator oddziału wewnętrznego pracuje w innym szpitalu, zaś wcześniejszy szef przeszedł na emeryturę. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę