Tugazeta

Oczekując na ukraińskie sieroty, proszą o pomoc przy pracach

WYSZANÓW
2022-03-11 13:50

W Wyszanowie m.in. w najbliższą sobotę (12.03) zaplanowano kolejne prace gospodarczo-porządkowe przed przyjazdem sierot z Ukrainy. 

O pomoc na miejscu ponownie apeluje radny Piotr Niełacny.

- Szanowni mieszkańcy sołectwa Lubczyny, Wyszanów i nie tylko! Dziękując za akcję z 08.03.2022, proszę i zachęcam do dalszej aktywności 12.03.2022 (sobota) od godziny 9:00  w lokalu Pana Piotr Karbowskiego przy ul. Głównej 36 w Wyszanowie. Nadszedł czas na ostateczne szlify przed przyjęciem dzieci. Zabieramy wszystko co przyda się szczególnie do sprzątania łazienek i podłóg. Przydadzą się fachowcy do skręcania łóżek na poniedziałek 14.03.2022 - 15 sztuk. W tym dniu zostaną też przywiezione gotowe zestawy łóżek. Będzie potrzebna pomoc przy wnoszeniu i rozładunku. Godzina będzie jeszcze ustalona. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę