Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

Gmina Bolesławiec
2022-02-21 08:09

W piątkowy wieczór funkcjonariusze KPP z Wieruszowa zostali poinformowani o obywatelskim zatrzymaniu nietrzeźwego kierowcy na terenie Bolesławca. 

Skierowani na miejsce policjanci wieruszowskiej "drogówki" ustalili, że świadkowie w miejscowości Piaski zauważyli, że jadący przed nim ford fiesta nie trzyma toru jazdy, porusza się całą szerokością jezdni oraz wjeżdża na przeciwległy pas ruchu. - Świadkowie, podejrzewając że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu, zatrzymali jego pojazd - relacjonuje podkom. Kamil Ostrycharz z KPP. - Gdy po krótkiej rozmowie upewnili się, że kierujący jest pijany, ujęli mężczyznę i telefonicznie powiadomili policję. Przybyli na miejsce mundurowi zbadali stan trzeźwości 42-letniego mieszkańca powiatu wieruszowskiego. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu. Okazało się również, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 

Teraz mężczyzna odpowie przed Sądem. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę