OBAJTEK: Rozwiązujemy umowy ze stacjami

POLSKA
2022-02-25 12:27

Rozwiązujemy natychmiastowo umowy z 9 stacjami sztucznie zawyżającymi ceny. W drodze są wypowiedzenia dla właściciela 8 stacji kupujących nasze paliwa i 1 stacji korzystającej z naszego logo. Będziemy weryfikować wszystkie sygnały dot. manipulacji cenami i bezwzględnie je zwalczać - zapowiedział Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen. 

W czwartek ceny paliwa na prywatnych stacjach poszybowały mocno w górę. Mieszkańcy oczekujący na tankowanie w Bolesławcu, w pewnym momencie zapłacili prawie 8 zł za litr. W Kraszewicach cena poszybowała aż do 9,99 zł za litr. 

Również wczoraj prezes "Orlenu" uspokoił, że dostawy paliw są w pełni zabezpieczone i wszyscy klienci będą obsłużeni. Dotyczy to rynku hurtowego i detalicznego. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę