Tugazeta

O której na Pasterkę w Wieruszowie?

Będzie kilka mszy
2021-12-20 10:58

Już tylko dni dzielą nas od Wigilii Bożego Narodzenia. Wieruszowskie parafie, podobnie jak przed rokiem, umożliwiają wiernym uczestnictwo w większej ilości nabożeństw. W Wieruszowie zostanie odprawionych kilka "Pasterek".

W Kościele Św. Stanisława msza będącą zapowiedzią świętowania rozpocznie się tradycyjnie o północy. Księża organizują także pasterkę w kaplicy w Pieczyskach, która rozpocznie się o godz. 22.30.

W kościele u Ojców Paulinów pierwsza pasterka będzie  o 21.00 a druga także o północy. Przed rozpoczęciem drugiej mszy, od 22.30, zaplanowano kolędowanie chóru "Lira".

W kościele na wieruszowskim Podzamczu zapowiedziano dwie pasterki. Pierwsza będzie o godz. 20.00 i jest przeznaczona głównie dla mieszkańców Kuźnicy Skakawskiej oraz Dobregodziału. Z kolei o 22.00 odbędzie się msza, na którą zaproszeni są głównie mieszkańcy Teklinowa oraz Podzamcza.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę