Nowy radny złożył ślubowanie

Zygmunt Ślęzak dołączył do Rady Powiatu Wieruszowskiego
2017-09-28 11:35
Zygmunt Ślęzak z Lututowa dołączył do składu Rady Powiatu Wieruszowskiego. Uroczyste ślubowanie miało miejsce w czwartek podczas odbywającej się sesji. 
 
Zygmunt Ślęzak objął wakujący mandat po Rafale Dąbiku, który przestał pełnić funkcję radnego kilka tygodni temu. Nowy radny zasilił klub Prawa i Sprawiedliwości, ponieważ z tej listy startował podczas ostatnich wyborów. - Jest mała trema i zdenerwowanie - nie krył świeżo upieczony radny. - Nie chciałbym tego ostatniego roku kadencji zaliczyć do biernych, dlatego chciałbym coś zrobić dla powiatu, dla gminy Lututów, bo w moim osobistym odczuciu mało inwestycji, mało pieniędzy jest przeznaczanych dla gminy Lututów. Tu jest moje pole do popisu i zobaczymy co z tego będzie. 
 
Gmina Lututów będzie miała większą siłę przebicia podczas rozmów o dzieleniu środków na różne inwestycje. W Radzie Powiatu zasiadają już Józef Suwara oraz Jan Nawrocki. - Ja prywatnie akurat jestem w trakcie zmiany pracy, natomiast jeśli chodzi o moje zainteresowania to jestem prezesem Wydziału Sędziowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej a także prezesem klubu "Czarna Damka" w Lututowie. 
 
Nowy radny będzie mógł działać przez rok, ponieważ w 2018 r. odbędą się wybory samorządowe. 
 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę