Tugazeta

Noworoczny koncert w WDK

Młodzi na scenie
2022-01-22 13:39

W piątkowy wieczór na scenie Domu Kultury stanęli młodzi charyzmatyczni ludzie: Weronika Musiał, Dominik Lewandowski, Szymon Szyszka. Wykonali porywające utwory musicalowe, również te mniej znane, przeprowadzając słuchaczy przez historię miłosnego musicalu.

Bardzo chcieliśmy, aby ten koncert wybrzmiał u nas, na deskach WDK. Weronika jest nasza, „podzamecka”, zaczynała w Studio Piosenki w WDK. Teraz czaruje bardzo skutecznie swoim głosem publiczność.

Zapraszając Państwa na wydarzenie, mówiliśmy, że często trudno nam docenić to, co mamy na wyciągnięcie ręki, że żyjemy z poczuciem, że lepiej jest gdzie indziej, innym mieście, gdzie indziej są zdolniejsi ludzie. Nic bardziej mylnego Mamy w naszym otoczeniu bardzo zdolnych ludzi. Doceniajmy! Ten kto nie usłyszał, nich żałuje!

źródło: WDK
foto: Ryszard Zych

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę