Tugazeta

Nowe urządzenia na placu zabaw

Kuźnica Skakawska
2022-04-14 08:49

4-wieżowy plac zabaw ze zjeżdżalniami, mostkiem linowym, tunelem linowym oraz siatką wspinaczkową, powstał na terenie rekreacyjnym w Kuźnicy Skakawskiej. Całkowita wartość inwestycji to 50 000 zł, a 47 200 zł zostało pozyskanych przez OSP Wieruszów w ramach programu Infrastruktura rekreacyjna, turystyczna lub kulturalna w ramach pomocy finansowej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020 poprzez Lokalną Grupę Działania Między Prosną a Wartą.

Zestaw urządzeń w żywych kolorach, z zamieszczonymi rysunkami na ściankach bocznych oraz daszkach, zachęci dzieci do zabawy i spędzania w plenerze.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę