Tugazeta

Nowe oblicze Szkoły nr 3

WIERUSZÓW
2022-01-18 08:31

Dzięki nowej dyrekcji Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II pięknieje w oczach. Pani dyrektor Justyna Świeściak oraz jej zastępca - pan Andrzej Hanas, w ciągu kilku miesięcy podjęli mnóstwo działań, by umilić uczniom i pracownikom naukę oraz pracę.

Od kilku tygodni nowym gabinetem cieszą się pani pedagog i jej podopieczni. Maluchy od niedawna mogą korzystać z pięknej , wyremontowanej, kolorowej świetlicy nr 3. Od dwóch tygodni można podziwiać zupełnie nowe oblicze sekretariatu i gabinetów dyrekcji. Także w holu szkoły zaszły zmiany - pojawiły się kolorowe kanapy, na których będzie można odpoczywać podczas przerw lub oczekiwać na swoje pociechy. Placówka zyskała wygląd, ale jak zapowiada pani dyrektor - to jeszcze nie koniec zmian wizerunku szkoły.

Operatywność i gospodarność dyrekcji sprawiły, że uczniowie wkrótce będą mogli korzystać z najnowocześniejszego sprzętu - między innymi drukarki 3D, drona, nowoczesnego aparatu z osprzętem fotograficznym, mikroskopów, monitorów, lutownic i wielu innych nowinek technicznych zakupionych z projektu „Laboratoria przyszłości” Dostęp do dzienniczka Vulcan, który jest nowoczesnym narzędziem komunikacyjnym oraz nowa sieci internetowa, pozwolą nauczycielom być w stałym kontakcie z rodzicami i wykorzystywać na lekcjach zasoby wielu portali edukacyjnych i stron www.

Jak podkreśla dyrekcja, wszystko to możliwe było dzięki hojności sponsorów – firm, rodziców i ludzi przyjaznych szkole, którym serdecznie dziękuje. Słowa uznania i wdzięczności kieruje także do pracowników szkoły, którzy ogromnie zaangażowali się w przeprowadzane zmiany. Dzięki nim wszystkim pobyt w budynku, nauka, odpoczynek, praca i rozwijanie pasji będą o wiele przyjemniejsze i efektywniejsze.

/Materiał nadesłany do redakcji/ 

 

 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę