Tugazeta

Nocna akcja CBŚP w Wieruszowie

Ul. Kordeckiego
2022-01-17 08:20

W poniedziałkową noc (17.01) strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w KP PSP zostali poproszeni przez Policję o otwarcie jednego z garaży przy ul. Kordeckiego w Wieruszowie. Jak udało się nam dowiedzieć, około godz. 3.00 wszystko działo się na polecenie Centralnego Biura Śledczego Policji, które miało realizację na terenie Wieruszowa.

Oto odpowiedź Centralnego Biura Śledczego Policji: Informuję, że funkcjonariusze CBŚP wykonywali czynności na terenie Wieruszowa pod nadzorem Prokuratury Krajowej. Na tym etapie sprawy, z uwagi na dobro prowadzonego postępowania, nie udzielamy szczegółów dotyczących działań. Jak tylko będzie to możliwe poinformujemy opinię publiczną w szerszym zakresie - przekazał Zespół Prasowy CBŚP.

Do sprawy i jej szczegółów będziemy wracać.

 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę