Nikodem O. skazany na 14 lat więzienia

Zapadł wyrok skazujący
2022-04-21 14:07

23-letni Nikodem O., oskarżony o śmiertelne pobicie mieszkańca Wielunia, został skazany na 14 lat więzienia. Wyrok zapadł w Sądzie Okręgowym w Sieradzu - relacjonuje Radio Łódź.

Żona zabitego 39-letniego Emiliana, Monika Pelińska, która była oskarżycielem posiłkowym, wnioskowała o 25 lat więzienia dla Nikodema O. Po rozprawie przyznała jednak, że to do niższych wyroków pozostałych oskarżonych ma większe zastrzeżenia. - Zdałam sobie z tego sprawę, przemyślałam w domu, że rzeczywiście skutkiem śmierci mojego męża był upadek i jego konsekwencje. Zawiodłam się na wyroku pozostałych trzech mężczyzn - informuje Radio Łódź. 

Do brutalnych scen doszło w połowie września 2020 r. na wieluńskich plantach. 39-letni mężczyzna, który w wyniku pobicia zmarł, w szpitalu osierocił dwoje dzieci. 

 Pozostali oskarżeni usłyszeli wyroki od 6 miesięcy w zawieszeniu do ponad 5 lat.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę