Tugazeta

Nietrzeźwi zatrzymani w Doruchowie

KPP w Ostrzeszowie informuje
2022-04-11 12:36

W miniony weekend policjanci ujawnili kolejne osoby kierujące pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za jazdę na "podwójnym gazie" odpowiedzą przed sądem.

9 kwietnia o godzinie 8.36 na ul. Kępińskiej w Doruchowie, policjanci z ostrzeszowskiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód marki opel. Kontrola stanu trzeźwości kierującego, 30-letniego mieszkańca gm. Doruchów wykazała, że prowadził on pojazd znajdując się w stanie nietrzeźwości, tj. 0,35 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami.

10 kwietnia o godzinie 15.25, również na ul. Kępińskiej w Doruchowie, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną, zatrzymali do kontroli pojazd marki iveco. W toku podjętych czynności, 39-letniego mieszkańca gm. Doruchów sprawdzono w policyjnej bazie danych. Okazało się, że kierował on pojazdem nie posiadając uprawnień oraz znajdując się w stanie nietrzeźwości. Urządzenie kontrolno-pomiarowe wskazało wynik 0,73 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.
 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę