Tugazeta

Niesamowity wyczyn Marzeny Piekielnej!

BIEGI
2022-05-20 10:08
Niesamowity wyczyn Marzeny Piekielnej!

Marzena Piekielna, mieszkanka gminy Bolesławiec, jako trzecia kobieta ukończyła Supermaraton 100 km podczas Ultra Park Weekend Pabianice. Bieg odbył się 15 maja! 

9 godzin, 56 minut i 35 sekund potrzebowała Marzena Piekielna do zaliczenia niebywałego osiągnięcia! Mieszkanka powiatu wieruszowskiego stanęła na 3. miejscu kobiet wśród pań a w klasyfikacji open była 9! 

- To był start docelowy na ten rok i chociaż nie mogłam się przygotować tak jakbym chciała to myślę, że finalnie wyszlo bardzo fajnie - podsumowuje najszybsza kobieta w naszym regionie! - Na ten sukces złożył się nie tylko mój wysiłek, ale też support Mateusza Piekielnego,  bez którego raczej bym nie wystartowała, a który spisał się na medal i odwalił kawał dobrej roboty.

Marzena zapowiada, że jeszcze powróci do Pabianic, z tym że ma już apetyt na jeszcze lepszy czas i oczywiście kolejne miejsce na podium!

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę