Niedziela handlowa i akcja maseczkowa

UWAGA!
2021-12-12 10:01

W związku z trwającą niedzielą handlową, policja w powiecie wieruszowskim prowadzi intensywne kontrole przestrzegania zasłaniania ust i nosa na terenie sklepów. Funkcjonariusze kontrolują także czy placówki handlowe spełniają określone limity obłożenia. 

- W trakcie tych kontroli funkcjonariusze sprawdzają, czy właściciele, pracownicy i klienci tych obiektów, stosują się do obecnie obowiązujących obostrzeń sanitarnych, a przede wszystkim czy zasłaniają usta i nos maseczką. Apelujemy, zakrywajmy usta i nos, dezynfekujmy dłonie i zachowujmy dystans wszędzie tam, gdzie mamy taki obowiązek i gdzie jesteśmy narażeni na zbyt bliski kontakt z innymi osobami - przekazał asp. sztab. Damian Pawlak i zapowiedział. - Już w najbliższą niedzielę "handlową" w czasie zakupów przedświątecznych, policjanci również będą prowadzili wzmożone kontrole w tym zakresie.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę