Niecodzienna wystawa w GOKSiT

ZAPROSZENIE
2024-05-15 11:34
Niecodzienna wystawa w GOKSiT

23 maja w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu I Turystyki w Sokolnikach odbędzie się wystawa nietypowych prac plastycznych, stworzonych przez uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu wieruszowskiego.

Prace są wykonanez pomocą artykułów spożywczych takich jak ryż czy kasza. Niecodzienny jest również sposób ich wykonania. Uczniowie musieli sprawić, aby były one dostępne dla osób niewidomych i słabowidzących. Prace powstały w ramach warsztatów „Osoby z niepełnosprawnościami i My", których celem było uwrażliwienie młodych mieszkańców na potrzeby osób z niepełnosprawnościami. 

Projekt realizuje Fundacja Edukacji Empatii Rozwoju „FEER" z Krakowa, a patronat  nad nim objął starosta wieruszowski. Zachęcamy mieszkańców do obejrzenia tej nietypowej wystawy.

źródło zdjęcia: fb GOKSiT Sokolniki 

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę