Tugazeta

Nie żyje ojciec z synem. Tragedia w Torzeńcu

Ciała odnaleziono w prywatnym domu
2022-03-17 14:24

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji z Ostrzeszowa wyjaśniają okoliczności zgonu dwóch mężczyzn w wieku około 60 i powyżej 30 lat. Ciała ojca oraz syna odnaleziono 17 marca popołudniu na terenie jednego z domów w Torzeńcu w powiecie ostrzeszowskim. 

Zgłoszenie było tego typu, że wydobywa się dym z budynku mieszkalnego - opowiadał na miejscu kierujący działaniami ratowniczymi st. kpt. Sławomir Gryczka. - Strażacy przyjechali, za pomocą urządzenia otworzyli drzwi do budynku. W środku okazało się, że całe mieszkanie jest bardzo okopcone. Po sprawdzeniu czujnikiem wielkogazowym nie stwierdzono niebezpiecznych substancji, jak i czadu, tzw. dymu. Lekarz stwierdził zgon dwóch osób. Jedna była w wieku 60 lat, druga około 30 lat. 

Policja bada okoliczności tej tragedii. Strażacy przypuszczają, że mogło dojść do zaczadzenia. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę