Tugazeta

Nie żyje dziecko z Wieruszowa

Sprawę bada prokuratura
2017-09-30 21:02
Nie żyje 3-letni chłopiec z Wieruszowa. Dziecko w piątek z obrażeniami ciała trafiło do szpitala a zmarło w okolicach sobotniego południa. 
 
Prokuratura Rejonowa w Wieluniu wyjaśnia sprawę śmierci 3-letniego chłopca, który w piątek trafił do szpitala z obrażeniami ciała. Jego stan był poważny, dlatego podjęto decyzję o poderwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dziś chłopiec zmarł w szpitalu. - Postępowanie prowadzone przez prokuraturę w Wieluniu będzie miało na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tej śmierci, motywów i tego co doprowadziło do tak tragicznego finału - poinformowała nas Jolanta Szkilnik, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Sieradzu. - W poniedziałek będziemy mogli podać konkretne informacje, bo będą przeprowadzone dalsze czynności.
 
Prokuratura oraz wieruszowska policja na razie nie zdradzają  jakich urazów doznało dziecko. - Wydarzenie jest świeże i czekamy również na informację od lekarzy - dodała Szkilnik. 
 
Do wyjaśnienia sprawy, w celu procesowym, zatrzymano 23-letnią kobietę oraz 25-letniego mężczyznę. - Musimy sprawdzić czy te osoby w jakikolwiek sposób przyczyniły się do obrażeń - zdradził asp. sztab. Damian Pawlak z KPP w Wieruszowie.
 
To najprawdopodobniej rodzice dziecka bądź osoby, które miały bezpośredni kontakt z 3-latkiem przed zdarzeniem. Do sprawy wrócimy gdy pojawią się nowe szczegóły.
 
(PaH)

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę