Tugazeta

Nie będzie tymczasowego aresztu

ANTONIN
2021-07-20 14:20

Rodzice chłopczyka, który 14 lipca utonął w zalewie w Antoninie nie zostaną tymczasowo aresztowani. Sąd nie przychylił się do wniosku prokuratury, która wskazywała na rozbieżności w zeznaniach.

Na obywateli Ukrainy nałożono zakaz opuszczania kraju a także obowiązek dwukrotnego meldowania się na Policji w każdym tygodniu. Rodzice usłyszeli zarzut narażenia dziecka na utratę zdrowia lub życia, za co grozi do 5 lat więzienia. Przyznali się do winy. 

W momencie tragedii ojciec był trzeźwy, natomiast matka posiadała w organizmie około promil alkoholu. Jak doszło do wypadku? Chłopiec nad ranem opuścił domek noclegowy. Prokuratura ustaliła, że rodzice nie zamknęli drzwi na noc. Dziecko weszło na pomost, spadło do wody i się utopiło. Ciało zostało odnalezione przez osobę postronną około 7.00 nad ranem. 

Razem z rodziną na miejscu czas spędzała jeszcze nastoletnia córka. Chłopczyk miał około 2 lata. 

fot. Ostrow24.tv

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę