Nauczyciele z gm. Czastary z awansami zawodowymi

REGION
2024-07-09 14:32
Nauczyciele z gm. Czastary z awansami zawodowymi

9 lipca 2024 r. Elżbieta Hyłka - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Parcicach oraz Małgorzata Piedzioch – nauczyciel Publicznego Przedszkola Samorządowego w Czastarach uzyskały kolejny stopień awansu zawodowego. Po trwającym rok i 9 miesięcy stażu, uzyskaniu pozytywnej oceny dorobku zawodowego nauczyciela kontraktowego za okres stażu i spełnieniu wymagań kwalifikacyjnych zarówno Pani Elżbieta, jak i Pani Małgorzata zdały z wynikiem pozytywnym egzamin przed Komisją Egzaminacyjną na stopień nauczyciela mianowanego.

Akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego  Elżbiecie Hyłce oraz Małgorzacie Piędzioch wręczył wójt Dariusz Rejman, który w imieniu całej  Komisji Egzaminacyjnej złożył gratulacje, życząc jednocześnie satysfakcji z wykonywanej pracy, a także realizacji dalszych planów zawodowych.

źródło: gmina Czastary 

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę