Tugazeta

Nastolatki były pod wpływem alkoholu. Policja o wypadku

WIERUSZÓW
2022-06-23 08:32
Nastolatki były pod wpływem alkoholu. Policja o wypadku

Komenda Powiatowa Policji, badając sprawę 16-latki, która weszła na słup elektryczny i doznając poparzeń spadła na ziemię, ustaliła że poszkodowana oraz towarzyszące jej dwie koleżanki znajdowały się pod działaniem alkoholu. Do wypadku doszło w środowy wieczór w rejonie cmentarza żydowskiego oraz strzelnicy - w sąsiedztwie Alei Solidarności. 

- Skierowani na tę interwencję wieruszowscy policjanci ustalili, że gdy 16-letnia mieszkanka Wieruszowa znajdowała się na wysokości, to wówczas doszło do zwarcia energii elektrycznej, w wyniku czego nastolatka spadła na ziemię - mówi asp. sztab. Damian Pawlak z KPP w Wieruszowie. - Po udzieleniu przez policjantów pierwszej pomocy przedmedycznej, poszkodowana została przetransportowana do szpitala. 

Policja ustaliła, że przebywające na miejscu osoby znajdowały się pod działaniem alkoholu. - Wyjaśniamy dokładne okoliczności tego zdarzenia oraz okoliczności nabycia alkoholu przez osoby małoletnie - dodał asp. sztab. Pawlak. 

Życiu poszkodowanej nie zagraża niebezpieczeństwo. Zespół Ratownictwa Medycznego przewiózł ją do szpitala w Ostrowie Wlkp. 

/zdjęcie ilustracyjne/

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę