Tugazeta

Nagrodzeni laureaci konkursu

Relacja z Lututowa
2022-04-13 13:32

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie była organizatorem Wielkanocnego Konkursu Plastycznego pn. „Postać Wielkanocnego Baranka”. Na konkursy wpłynęło 28 prac ze szkół podstawowych z terenu Gminy Lututów. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości estetycznych, inspirowanych tradycjami świątecznymi, wyszukiwanie i rozwijanie talentów plastycznych, integracja międzypokoleniowa oraz aktywny udział w życiu kulturalnym Gminy Lututów i regionu.

13 kwietnia odbyło się uroczyste rozdanie nagród. Nagrody wręczył Burmistrz Lututowa Pan Marek Pikuła wraz z Dyrektorem MGBP w Lututowie Panią Sylwią Świdurską.

Upominki dla wszystkim uczestników konkursu zostały ufundowane przez Burmistrza Lututowa Pana Marka Pikułę, za co serdecznie dziękujemy.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę