Na posesji pod Byczyną odnaleziono ciało poszukiwanej kobiety. Podejrzenie zabójstwa

REGION
2024-07-09 20:40
Na posesji pod Byczyną odnaleziono ciało poszukiwanej kobiety. Podejrzenie zabójstwa

W Nasalach nieopodal Byczyny odnaleziono ciało kobiety. Portal kluczbork.naszemiasto.pl podaje, że zwłoki należały do 38-latki, która niedawno startowała w wyborach samorządowych na radną. 

Kobieta zaginęła w zagadkowych okolicznościach. Z relacji jej męża wynika, że ostatnim razem była widziana w nocy z soboty na niedzielę (6/7 lipca). Aleksandra F. miała wyjść ze swojego domu i ślad po niej zaginął - podaje portal, cytując jednocześnie wpis jej męża z portalu społecznościowego. 

W sobotę z 06.07 na 07.07 z terenu posesji w miejscowości Nasale około godziny 2 wyszła w stanie nietrzeźwym 38-letnia Aleksandra F., do tej pory nie wróciła. Telefon, dokumenty zostawiła w domu. Każda informacja może być przydatna. Ubrana była w czarne legginsy i białą bluzkę/koszulkę” - napisał małżonek w internecie.

Ciało kobiety miało zostać ukryte na terenie jednej z posesji.

Póki co prokuratura nie komentuje szerzej sprawy. Komunikat ma pojawić się 10 lipca. – Na ten moment mogę tylko potwierdzić, że prowadzone są czynności z podejrzeniem zabójstwa i że dotyczą osoby zgłoszonej jako zaginionej – mówił rzecznik opolskiej prokuratury okręgowej Stanisław Bar dla opolska360.pl.

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę