Na podwójnym gazie, z zakazem i narkotykami

Policja zatrzymała 32-latka z powiatu wieruszowskiego
2022-02-08 10:46

Policjanci zatrzymali kierującego, który kierował w stanie po użyciu alkoholu, dodatkowo posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami i narkotyki.

7 lutego o 19.45 w Mroczeniu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali do kontroli pojazd marki Fiat, którym kierował 32–letni  mieszkaniec powiatu Wieruszowskiego. Jak się okazało podczas wykonywania czynności służbowych, kierujący 32–latek znajdował się w stanie po użyciu alkoholu, dodatkowo posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. - Nerwowe zachowanie mężczyzny jeszcze bardziej przykuło uwagę naszych mundurowych, którzy bardzo wnikliwie skontrolowali mężczyznę, podejrzewając że może on posiadać przy sobie środki zabronione - relacjonuje sierż. Rafał Stramowski z KPP. - Funkcjonariusze mieli dobre przeczucie. Jak się po chwili okazało, mężczyzna posiadał przy sobie środki zabronione w postaci amfetaminy w ilości ponad 13 gramów. 

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę