Muzyczna pasja Jarosława Matuszka

GRĄDY
2022-01-28 12:25

Ponad 7 tys. winylowych płyt, mnóstwo kaset a także setki gier zebrał Jarosław Matuszek z Grądów w gminie Galewice. Goszcząc w jego domu można usiąść na kanapie i poczuć się bardziej jak na profesjonalnym koncercie niż w tradycyjnym salonie. Wszystko za sprawą solidnego sprzętu a także znakomitej kolekcji, wiedzy i pasji. 

- To jest moje hobby już od lat dziecięcych – przyznaje Jarosław Matuszek. - Od dawna zbieram płyty winylowe. Zaczęło się od kaset. Trochę się tego nazbierało. Mam koło 7 tys. płyt winylowych, kaset też jest sporo. Interesuję się muzyką, sprzętem, kinem domowym. Posiadam różne wydania, nie wszystkie będę pokazywał, ale jest tego sporo. Uwielbiam Jeana-Michela Jarre'a, słucham przeważnie elektroniki.

Jarosław Matuszek płyt do swoich kolekcji poszukuje na różnych aukcjach, zdobywa je od znajomych bądź nawet na złomie. - Ktoś wyrzuca, ktoś zamienia. Są aukcje, gdzie sporo można tego kupić. 

Czym byłyby jednak takie kolekcje bez solidnego sprzętu. Dopiero będąc na miejscu można poczuć się jak w dobrym kinie bądź na koncercie na żywo. W tym domu muzyka gra cały czas, tak samo jak w sercu kolekcjonera. 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę