MP w lekkoatletyce

Relacja z Białej Rawskiej
2017-09-28 08:22
W dniach 23-24 września w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Polski U 16 (Młodzików rocznik 2002-2003) w Lekkoatletyce.
 
Do mistrzostw kwalifikację uzyskał zawodnik Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego START z Wieruszowa Jakub Szczepaniak. Tym samym znalazł się w reprezentacji województwa łódzkiego na wyżej wymienione zawody.
 
Jakub startował w biegu na dystansie 300m i wynikiem 37,00 (rekord życiowy) uplasował się na dziewiątym miejscu. To znaczne osiągnięcie naszego zawodnika, biorąc pod uwagę fakt że był jednym z 7 najmłodszych zawodników w tej konkurencji.
 
Zawodnicy UMLKS START Wieruszów trenują w ramach programu „Lekkoatletyka twoją szansą” współfinansowanego przez Gminę Wieruszów
 
 
Trener 
Jarosław Urbaniak

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę