Tugazeta

Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym

Mistrzostwa Polski w Gościęcinie.
2022-01-12 20:37

Jeszcze nie podsumowaliśmy sezonu 2021, a już możemy chwalić się tytułem II wicemistrzyni w CX. Moc emocji zafundowała nam Magda Zawierta.

Mistrzostwa Polski w Gościęcinie.

Kończymy sezon przełajowy w Gościęcinie i zaczynamy Nowy Rok od medalu- walczyć należy do końca. Magda w U23 zdobywa brąz ( do 23 lat) natomiast w Elicie zajmuje 9 miejsce.

Patrycja Zawierta po twardej walce na trasie zawodów zajmuje 5 miejsce w U23 a 15 w Elicie .

O ogromnym pechu może mówić Stanisław Nowak. Tuż po starcie uczestniczy w kraksie, gdzie ucierpiał najbardziej. Popsuty but , odmawiający współpracy rower to wystarczyło abyśmy mogli obserwować w wykonaniu Staszka gonitwę za całą stawką zawodników. Piękny wyścig kończy finalnie na 29m w Elicie, udowadniając nam wszystkim że w sporcie jak w życiu, sprawdza się zasada „padłeś? Powstań i naprzód”

W ten mrożny dzień wystartowali także nasi juniorzy młodsi. Najlepiej spisuje się Michał Froń zajmując 61 miejsce, Dawid Łysek przyjeżdża na 71 miejscu a Wojciech Puzio niestety pechowo łapie defekt roweru i nie dane mu było ukończyć ten wyścig.

Teraz czas na regenerację i układanie planu sezonu XC.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za starty w przełajach, rodzicom za zaangażowanie się, wszystkim sponsorom bez których ciężko było by zrealizować sezon, trenerom za prowadzenie zawodników i całemu zarządowi klubu.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę