Tugazeta

Mistrzostwa Polski Leśników w BnO

Biegi na orientację
2022-05-19 08:34
Mistrzostwa Polski Leśników w BnO

W rozgrywanych Mistrzostwach Polski Leśników w biegu na orientację w okolicach Złotowa nasi reprezentacji zdobyli cenne osiągnięcia! Reprezentując barwy swoich instytucji, czyli Nadleśnictwa Przedborów oraz Leśnego Zakładu Doświadczalnego w Siemianicach. Podczas piątkowego biegu sprinterskiego zwyciężyła Patrycja Krzyżostanek, Barbara Chwołka zdobyła brązowy medal, a Alicja Ertel w kategorii rodzinnej srebrny krążek!

W sobotę był rozgrywany bieg główny (klasyczny) na terenie leśnym i tutaj już można powiedzieć, że nasi reprezentanci zdominowali rywalizację, gdyż złote medale w swoich kategoriach zdobyli: Patrycja Krzyżostanek, Jacek Ertel, Alicja Ertel i Krystyna Ertel. Srebrny medal w najmocniejszego kategorii seniorskiej zdobył Jarosław Krzyżostanek rywalizując z zawodnikami młodszymi nawet o 30 lat! Brązowy medal ponownie osiągnęła Barbara Chwołka.

Zawodnicy podkreślają, że zawody były przygotowane na bardzo dobrym poziomie ,a same trasy były ciekawe i wymagające. Dodatkowo chcemy się pochwalić, że Jarosław Krzyżostanek, Patrycja Krzyżostanek i Jacek Ertel otrzymali powołania do reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy Leśników w biegu na orientację, które zostaną rozegrane we Włoszech!

GRATULUJEMY!

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę