Tugazeta

Miłość z kamienia

Relacja DKK z Wieruszowa
2018-01-19 18:00
16 stycznia odbyło się pierwsze  w tym roku  spotkanie  DKK przy  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej  w Wieruszowie. Dyskutowałyśmy  nad  książką  Grażyny  Jagielskiej – „Miłość z kamienia. Życie z korespondentem  wojennym”. Książka przedstawia przeżycia autorki, której mąż  codziennie ryzykuje  życie będąc w miejscach, gdzie trwają najbardziej niebezpieczne  konflikty  zbrojne.  
Dla niego to pełnia życia, adrenalina, nagradzane  na całym świecie reportaże.  Dla niej  samotność, tęsknota, paniczny  strach i kilkumiesięczny  pobyt  w klinice  stresu bojowego.
 
Najważniejszą wojnę – wojnę o miłość , rodzinę i życie – musieli  stoczyć  między sobą. Książkę  warto  przeczytać – serdecznie polecamy!  Jest dostępna w zbiorach  MGBP.  Nasze następne spotkanie  odbędzie się  20 lutego – chętnych  zapraszamy.
 
Małgorzata  Hojeńska
MGBP Wieruszów

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę