Tugazeta

Mikołajkowy turniej na strzelnicy

WÓJCIN
2015-12-07 15:49

Na strzelnicy pneumatycznej w Wójcinie w poniedziałek rozegrano mikołajkowy turniej. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z gminy Galewice, Wieluń, Łubnice, Skomlin i Byczyna.

– Tym razem poziom naprawdę był wysoki – ocenia prezes klubu „Snajper” Jerzy Śmiałek, który był organizatorem wydarzenia. Jedna osoba na 100 możliwych punktów zdobyła ich aż 99. Jest to znakomity wynik za który należy się szacunek.  Jesteśmy zadowoleni z dzisiejszych zawodów i tylko szkoda, że tak to się kończy. Decyzją wójta zabrano etat dla opiekunów świetlicy i z dniem 30 grudnia mamy wypowiedzenia.  Nie wiadomo jaki będzie dalszy los tego miejsca. Przewodniczący Rady Gminy podsumował, że być może coś się zmieni w tym temacie i znajdzie się jakaś część etatu  aby to dalej trwało. Nie warto tych dzieci posyłać na ulice. Tutaj jest świetlica, jest strzelnica. Oni mają co robić i odnoszą sukcesy. Ja osobiście mam nadzieję, że władze gminy nie zaprzepaszczą tego.

Uczestnicy poniedziałkowego konkursu otrzymali medale, dyplomy oraz słodkie upominki. Nagrody wręczał prezes Jerzy Śmiałek oraz przewodniczący Rady Gminy Piotr Chyłka.

(PaH) RyZ

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę