Mikołaj zawitał do Dzietrzkowic

Gmina Łubnice
2023-12-06 21:15
Mikołaj zawitał do Dzietrzkowic

Spotkanie z Mikołajem na Sali OSP w Dzietrzkowicach w dniu 6 grudnia 2023r było niezapomnianym wydarzeniem. Sala została przystrojona świątecznymi dekoracjami, a na środku pojawiła się wyjątkowa scena, na której dzieci i młodzież zaprezentowały swoje wspaniałe umiejętności artystyczne. Mikołaj przybył w asyście swoich pomocników, a dzieci witały go brawami i radosnymi okrzykami. Zasiadł on na ozdobionym fotelu. Atmosfera była napełniona magią świąt, a dzieci nie mogły doczekać się swojego momentu na scenie.

Po zakończeniu występów artystycznych Mikołaj rozdał dzieciom prezenty. Każde dziecko otrzymało dodatkowo słodki upominek od Wójta Gminy Łubnice Michała Pazka. Paczki dla dzieci ufundowała Gmina Łubnice.

Sołtys Sołectwa Dzietrzkowice oraz Radna Powiatowa wręczyli dzieciom słodkie kalendarze Adwentowe.

Serdeczne podziękowania dla p. Patrycji Kaczor - opiekuna Świetlicy Wiejskiej w Dzietrzkowicach i Kolonii Dzierzkowice za przygotowanie występów artystycznych i organizację Spotkania z Mikołajem w Dzietrzkowicach.

Do zobaczenia za rok!

/Relacja nadesłana przez wójta gminy Łubnice/

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę