Mikołaj w szkole w Łubnicach

Relacja nadesłana do redakcji
2023-12-06 18:47
Mikołaj w szkole w Łubnicach

Dzisiaj 6 grudnia panował w naszej szkole szczególny klimat, gdyż zgodnie ze starodawną tradycją, zawitał do nas Mikołaj z ekipą pomocników, przynosząc uczniom upragnione paczki, wypełnione głównie słodyczami. Za oknem był śnieg, przedszkolaki i uczniowie byli bardzo podekscytowani i w swych salach czekali na przybycie tak zacnych gości. Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył  świąteczny nastrój. Za przekazane dary dzieci odwdzięczyły się Mikołajowi pięknym śpiewem i recytowanymi wierszykami.

Wszystkie sale lekcyjne zostały przez uczniów i nauczycieli ustrojone bożonarodzeniowymi ozdobami, a szkolny hol zdobi świąteczna fotobudka, która rok temu została wykonana dzięki pracy rodziców, dziadka i byłego ucznia naszej szkoły: p. Tomasza Kalety, p. Marka Starka, p. Krzysztofa Starka, p. Michała Starka oraz nauczycieli: p. Agnieszki Folleher, p. Jolanty Pazek, p. Artura Krzęcia. Wokół niej widnieją pięknie ozdobione i oświetlone przez uczniów z klasy VII świąteczne choinki. W czasie przerw można było zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem. W naszej szkole panowała dzisiaj Mikołajkowa atmosfera radości i szczęścia.


 

Dyrektor szkoły – p. Krystyna Pastucha wraz z nauczycielami i dziećmi
składa serdeczne podziękowania Radzie Rodziców oraz wszystkim,
którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania szkolnych Mikołajek!


 

Autor:
Relacja nadesłana do redakcji

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę