Mieszkaniec regionu zaginął za granicą. Policja oraz rodzina apelują o pomoc!

REGION
2023-01-24 09:02
Mieszkaniec regionu zaginął za granicą. Policja oraz rodzina apelują o pomoc!

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu poszukują zaginionego 29 - letniego Dawida Rębisza.

Mężczyzna 18 października 2022 roku około godziny 18:30 w miejscowości Bretten na terenie Niemiec wsiadł do autobusu, celem wyjazdu do Holandii. W miejscowości Pforzheim miał przesiadkę do pociągu, tam widziany był po raz ostatni. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania,jak i nie nawiązał kontaktu z rodziną.


Dawid Rębisz
urodzony:  22.12.1993 roku
adres zamieszkania:  Niemcy - Bretten


Rysopis: wzrost około 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, blond, oczy koloru zielonego. Mężczyzna posiada tatuaże: na palcach lewej dłoni „MAN” i na palcach prawej dłoni „ICE”, na lewym nadgarstku  napis „BOR”. Ubrany był w czarny dres, ciemnoniebieskie buty sportowe;  na szyi miał założoną czarno-niebieską bandanę,  na głowie czarny kapelusz, miał ze sobą również ciemnoniebieski plecak.

Wszystkie osoby posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia  mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu  pod nr 47 8455 211  lub  47 8455 210, kom. 723 694 587,  lub alarmowym 112.

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę