Mieszkaniec Perzowa zdemaskowany przez Strażników Dziecięcych Marzeń

REGION
2023-03-17 14:18
Mieszkaniec Perzowa zdemaskowany przez Strażników Dziecięcych Marzeń

"Strażnicy Dziecięcych Marzeń" - nieformalna grupa, która zajmuje się ujawnianiem  osób dorosłych o skłonnościach seksualnych, dokonała zdemaskowania 30-letniego mieszkańca Perzowa w powiecie kępińskim, który rozsyłał treści dla dorosłych oraz składał różne propozycje nieletnim dziewczynom. 

- Ogólnie, jak piszę do dzieci, biorę popularne psychotropy - odpowiedział w nagraniu podejrzany Bartosz N. (...) Wtedy mi się załącza taki cykl (...), mam nerwicę od urodzenia. (...) Już mówiłem lekarzowi, że musiałbym to wycofać, byłem na Warcie w psychiatryku u seksualnego lekarza (cytat dosłowny - przyp. red)

Mężczyzna odpowiedział, że gdy był pod kontrolą lekarzy i zażywał leki, nie pisał do dzieci. Podczas wypytywania odpowiedział, że wysyłał do dzieci wiadomości o prowadzeniu przez siebie agencji towarzyskiej, zatrudniającej dziewczyny w wieku 14 - 16 lat. Przekazał, że jednej nastolatce zaproponował pracę kobiety do towarzystwa. Zainteresowana miała szybko odpowiedzieć odpowiednim paragrafem. 

Mężczyzna rozsyłał różne filmy ze swoim udziałem. Najmłodsze dziewczyny, do których trafiły treści, miały 12 lat, była też m.in. 13-latka. Podejrzany przyznał, że składał też różne propozycje, m.in. 14-latce z Wrocławia. 

Na miejscu interweniował patrol Policji z KPP w Kępnie. 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę