Tugazeta

Mieszkańcy są oburzeni

List do redakcji
2017-09-25 10:53
Zbulwersowani, oburzeni, niezadowoleni Mieszkańcy
 
W dniu 22.09.2017r. o godz. 18.00 w budynku na placu zabaw w Kolonii Osiek odbyło się zebranie wiejskie. 
 
Głównym tematem zebrania była budowa kanalizacji w Kolonii Osiek i planowane inwestycje na 2018 rok. Mieszkańcy chcieli wiedzieć kiedy i w jaki sposób będzie to realizowane, jak również jakie inwestycje mogą zaplanować na 2018 rok i następne lata, bo jak do tej pory to na nic nie ma pieniędzy dla Kolonii Osiek, nawet na zwykłe wykoszenie poboczy i rowów przy drodze gminnej. Chcieliśmy wiedzieć czy będzie na 2018 rok Fundusz Sołecki i na co go przeznaczyć, ale jak do tego dnia nic się nie mówi nawet w Urzędzie Gminy Galewice. Radni i Sołtysi też nic na ten temat nie wiedzą. 
 
Na to zebranie zaproszony został pan Wójt Gminy Galewice Marian Wojcieszak, przewodniczący Rady Gminy Galewice Jerzy Karsznia i przewodniczący Komisji Rewizyjnej Krzysztof Nowak. 
 
Mieliśmy nadzieję, że otrzymamy w tym temacie jakieś informacje, niestety żaden z przedstawicieli Urzędu nie zaszczycił nas swoją obecnością. Mieszkańcy Kolonii Osiek są bardzo oburzeni potraktowaniem ich osobowości, ponieważ dokładnie rok temu na takie zebranie wiejskie i w takim samym składzie zaproszonych gości też nikt nie przybył. 
 
Na koniec zebrania mieszkańcy oznajmili, że jeśli urzędnicy Gminy Galewice nie mają czasu, lub nie mają czym przyjechać, to oni zaszczycą swoją obecnością pana Wójta w Urzędzie Gminy Galewice.
 
Mieszkańcy Kolonii Osiek
(Dane do wiadomości redakcji)

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę