Michał Bystrek bohaterem Uwagi TVN

WIERUSZÓW
2021-11-22 19:18

Michał Bystrek z Pieczysk koło Wieruszowa we wtorek (23 listopada o 19.50) będzie jednym z głównych bohaterów Uwagi TVN. 

Chłopiec cierpiący na rozszczep kręgosłupa oraz wodogłowie od kilku lat jest podopiecznym Fundacji TVN. Już kilka razy mieliśmy okazję oglądać go w telewizyjnych spotach. Tym razem Michałowi będzie poświęcony dłuższy materiał, który przygotowywali dziennikarze jednego z najbardziej popularnych w Polsce programów interwencyjnych. 

Tradycją stało się, że Fundacja TVN wśród swoich podopiecznych wybiera kilka osób, których codzienne życie prezentowane jest w telewizji. Reporterzy odwiedzili Szkołę Podstawową nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, miejsce rehabilitacji oraz oczywiście najbliższe otoczenie. Rodzice mówili o chorobie, codziennym funkcjonowaniu, ograniczeniach oraz problemach. W materiale, Michał będzie miał okazję przejechać się nowym wozem bojowym należącym do OSP w Pieczyskach.

23 listopada o 19.50  w telewizji TVN będzie  wyemitowany reportaż,  który  został nagrany w Wieruszowie oraz w Pieczyskach w ubiegłym tygodniu, z kolei 16 grudnia cała rodzina weźmie udział w Gali  programu Uwaga i Fundacji  TVN. Program będzie nadawany na żywo z telewizyjnego studia.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę