Mecze przerwane bądź nierozegrane. Śnieg uniemożliwił rywalizację

PIŁKA NOŻNA
2023-11-19 16:14
Mecze przerwane bądź nierozegrane. Śnieg uniemożliwił rywalizację

Zły stan murawy spowodowany opadami śniegu był w niedzielę przyczyną odwołania kilku spotkań piłkarskich. Do Goszczanowa udał się UKS Galewice, jednak gra nie była możliwa. Przerwano derby powiatu wieruszowskiego w klasie A pomiędzy Centrą Walichnowy a Jagą Lututów. 

- Po pierwszej połowie spotkania sędziowie podjęli decyzję o przerwaniu meczu i dokończeniu go w innym terminie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokładniej mówiąc przez obfite opady śniegu. Wynik spotkania na ten czas wynosi 2:4 dla naszej drużyny - informuje Jaga Lututów. 

Na boisku w Wójcinie miejscowy Zryw pokonał 4:1 KS Sokolniki, Prosna Wysanów wygrała 4:3 z LZS Młynisko, nie doszło do meczu Start Świątkowice - KS Radoszewice. W sobotę LZS Wrońsko zremisował 4:4 z WKS Prosną II Wieruszów. Mecz pomiędzy TS Gruszczyce a KS również zaliczony został jako nierozegrany.

/fot. archiwum Jagi Lututów - boisko w Walichnowach i UKS Galewice - boisko w Goszczanowie/

Autor:
REF

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę