22 kwietnia drużyna Zrywu Wójcin rozegrała derby powiatu z Prosną Wieruszów w ramach rozgrywek Młodzika D2.
Jak na derby przystało były świetne akcje, piękne bramki i walka do samego końca. - Początek należał do nas, co udowodniliśmy dwubramkową przewagą - relacjonuje zespół z Wójcina. - Jednak Prosna doprowadziła do remisu i tak zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie było dużo walki i akcja za akcją, tak w jedną, jak i w drugą stronę. W końcu wyszliśmy po ładnej akcji na prowadzenie 3:2, jednak znów Prosna doprowadziła do remisu i wynikiem 3:3 zakończyliśmy to spotkanie. Warto tutaj dodać, że na mecz zawitało bardzo wielu kibiców, z czego się bardzo cieszymy.
Drużyna Zrywu Wójcin dziękuje Prośnie Wieruszów za sportową walkę - życzymy powodzenia w dalszej części rozgrywek.
Skład Zrywu: Mateusz Gawlik, Franciszek Mizerny, Jan Kmiecik, Jakub Jeziorny, Stanisław Kmiecik, Antoni Mączka, Igor Moras, Bartosz Kuna, Antoni Piotrowicz, Bartłomiej Kędzia, Zuzia Domino, Agata Cierkosz, Oliwier Duszyński i Alan Pawlik. Bramki: Bartosz Kuna (x3).