Mechanicy z Lututowa najlepsi!

AGRO SHOW 2017
2017-09-25 16:10
Podczas targów AGRO SHOW 2017 rozstrzygnięta została V edycja konkursu: „Młody Mechanik na Medal”, zorganizowanego przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych, którego głównym celem jest propagowanie profesjonalnych usług serwisowych i podkreślenie ich znaczenia w działalnościach gospodarczych firm z branży rolniczej. Konkurs przebiegał w II etapach. W  pierwszej części, realizowanej   na platformie internetowej  udział wzięło  240 uczniów. Część  ta polegała  na  rozwiązaniu 3 testów z wiedzy technicznej. Ten etap wyłonił 10 młodych mechaników, którzy uzyskali największą liczbę punktów. Wśród nich znaleźli się: Szymon Cieślak oraz  Adam Kontowski  uczniowie  klasy III Technikum Mechanizacji  Rolnictwa. W rozgrywce finałowej, która odbyła się 22 września 2017 r. na terenie targów AGRO SHOW w Bednarach, uczniowie zmagali się z pytaniami testowymi obejmującymi wiedzę teoretyczną oraz z umiejętnościami praktycznymi. 
 
Zwycięzcą w kategorii: „Młody Mechanik na Medal” został  uczeń  Zespołu  Szkół Rolniczych w Lututowie Adam Kontowski, który oprócz tytułu najlepszego młodego mechanika, otrzymał nagrodę w kwocie 2500 zł. Wysokie - 4 miejsce zajął  Szymon Cieślak  z niewielką różnicą punktową. Uczniowie wrócili także z nagrodą dla naszej szkoły w wysokości 3000 zł. 
 
Zwycięzcom tegorocznego konkursu gratulujemy rozległej wiedzy specjalistycznej i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim nauczycielom przedmiotów zawodowych za okazane zaangażowanie w przygotowanie uczniów do udziału w tak prestiżowym konkursie.
 
Tomasz Perdek

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę