Tugazeta

Mateusz Szulczewski debiutuje w roli pisarza

Książka już na rynku wydawniczym
2021-11-20 12:57

Pochodzący z Kłoniczek koło Lututowa Mateusz Szulczewski debiutuje w roli pisarza. 19 listopada, nakładem wydawnictwa Novae Res, na rynku ukazała się jego powieść zatytułowana "?". Zapraszamy na pierwszą rozmowę z autorem, którą przeprowadził portal tugazeta.pl. 

Jak zapowiada wydawnictwo. W powieści "?" pojawi się o wiele więcej znaków zapytania, niż odpowiedzi. Seryjny morderca zostawia w miejscach zbrodni zagadki, które może rozwiązać tylko jedna osoba – wybitny detektyw Maurycy. Dziwna i niebezpieczna gra, jaką prowadzi z nim psychopata, wciąga go coraz bardziej. Przerażenie zaczyna ustępować miejsca fascynacji, a w głowie skołowanego mężczyzny pojawiają się kolejne niepokojące teorie. Gdy w intrygę zostaje wmieszana ukochana Maurycego, ten postanawia zrobić wszystko, by ją ocalić. Ale może się okazać, że role w tym scenariuszu nie są przydzielone raz na zawsze. 

Pierwsze spotkanie autorskie z Mateuszem Szulczewskim odbędzie się 3 grudnia w Lututowie. Na wydarzenie zaprasza Miejski Ośrodek Kultury oraz Biblioteka. 

Książka jest dostępna w sprzedaży na tej stronie.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę