Mateusz poszkodowany przez kurs dolara! Brakuje 60 tys. zł!

Zbiórka na rzecz Mateusza Słowikowskiego
2022-03-11 12:56

Niekorzystny w stosunku do złotego kurs dolara spowodował, że – wydawałoby się – zamknięta zbiórka na rzecz Mateusza Słowikowskiego, nadal musi trwać. Okazuje się, że obecnie do finiszu brakuje około 60 tys. zł.

Wycena, którą rodzice podali w serwisie pomocowym siepomaga.pl dotyczyła 2021 r. Obecnie okazuje się, że ze względu na wysoki kurs dolara brakuje jeszcze sporo pieniądzy. - Dostaliśmy informację, że po przeliczeniu na dolara nie zgadza się kwota, która została wyznaczona do zebrania. Brakuje 60 tys. zł – rozkłada ręce Dorota Słowikowska. - W zlotówkach wszystko się zgadza, jednak przy wymianie kurs poszedł praktycznie o 1 zł w górę, niż wtedy gdy startowaliśmy.

Zbiórka jest otwarta jeszcze do końca marca. Rodzice nastolatka apelują o zrozumienie i jeszcze raz proszą o pomoc. - Mam nadzieję, że dobrzy ludzie to zrozumieją i jeszcze raz udzielą nam wsparcia – mówi mama, pani Dorota. - To jest już naprawdę, miejmy nadzieję, ostatnia prosta do tej całej sumy.

Do tej pory na rzecz Mateusza zebrano ponad 1,1 mln zł. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę