Maseczki pozostają. Co się zmieni od 1 marca?

Zapowiedzi premiera
2022-02-23 09:32

Maseczki pozostają z nami w miejscach publicznych. Rząd zdecydował się o zniesieniu innych obostrzeń. Nowe ustalenia mają obowiązywać od 1 marca.

- Dzisiaj znosimy większość obostrzeń i zostawiamy tylko te, które są najbardziej konieczne. Ograniczamy te obostrzenia, które obowiązywały do dzisiaj. Nadal tylko będzie obowiązywało noszenie maseczek w miejscach publicznych, w szczególności w środkach użyteczności publiczności, w sklepach. Tam, gdzie ten dystans między ludźmi jest bliski - mówił Mateusz Morawiecki podczas środowej konferencji.

Jak dodał premier, Rząd przywraca normalną pracę w urzędach. - W urzędach obowiązywała praca zdalna, w firmach, przedsiębiorstwach zalecana była praca zdalna. Dzisiaj znosimy to zalecenie, dzisiaj urzędy wracają do normalnego funkcjonowania.

Pozostaje skrócona izolacja dla zakażonych oraz kwarantanna dla domowników.

Premier dodał, że sukcesywnie będą znoszone wszystkie pozostałe obostrzenia.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę