Mariusz Ślęzak w Finale Mistrzostw Polski

Relacja Czarnej Damki
2022-02-23 06:33

W dniach 16-20 lutego w Sępólnie Krajeńskim bój o uczestnictwo w Mistrzostwach Polski toczyło 46 zawodników. Zawodników podzielono na dwie grupy i każdej z nich awans do Finału Mistrzostw Polski w warcaby 100-polowe uzyskiwało po czterech zawodników. Jedyny zawodnik LKS Czarna Damka Lututów Mariusz Ślęzak znalazł się w grupie B. Mariusz na 7 partii 3 wygrał i 4 zremisował co dało mu 2 miejsce w grupie i pewny awans do Finału.

Ścisły Finał z udziałem 12 zawodników (8 z półfinałów, 3 medalistów 2021, 1 dzika karta organizatora) odbędzie się w sierpniu w Ustrzykach Dolnych.

Półfinał w Sępólnie Krajeńskim zostanie zapamiętany również z faktu iż z powodu braku prądu jedna z rund rozgrywana była przy świecach.

Z warcabowym pozdrowieniem

Zarząd

LKS Czarna Damka Lututów

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę