Tugazeta

Mam Talent jednak bez White Tigers!

WIERUSZÓW
2021-11-26 14:46

Zespół White Tigers z Wieruszowa niestety jednak nie wystąpi w finale "Mam Talent". Grupa, która została objęta kwarantanną, a na której miejsce mieli "wskoczyć" wieruszowianie, przedstawiła negatywne wyniki testów na obecność koronawirusa. 

Grupa White Tigers pożegnała się z programem kilka tygodni temu. Ogromne nadzieje zostały rozbudzone na początku tego tygodnia, kiedy do menadżera zespołu wpłynęły informacje z produkcji o kwalifikacji do finału. Grupa zajmowała 12. miejsce, a 2 wykonawców z kluczowej dziesiątki objęto kwarantanną. Kiedy rozpoczęły się już kolejne solidne przygotowania do programu, jak grom z jasnego nieba spadła informacja o skróceniu kwarantanny. Prawdopodobnie takiego scenariusza nie przewidział nikt z produkcji show. 

"Ostatnio z wielką radością informowaliśmy o szansie powrotu do finału Mam Talent, ponieważ Covid mocno ograniczył grono uczestników. Podekscytowani ruszyliśmy z machiną przygotowań, gotowi do walki. Niestety dziś otrzymaliśmy wiadomość że pierwszeństwo do finału przypadło jednak komuś innemu i nie wystąpimy! Jest nam bardzo przykro. Jeśli Was zawiedliśmy, to szczerze przepraszamy. Ten trudny czas, jak widać, bywa nieprzewidywalny. Jak się domyślacie, jest nam ciężko, ale jesteśmy wspierającą się rodziną i wspólnie poradzimy sobie z tą sytuacją. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wiarę w nasze możliwości oraz wsparcie, które jest dla nas ogromną motywacją! Do zobaczenia w kolejnych wyzwaniach i przygodach!" - przekazał zespół White Tigers. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę