Tugazeta

Mali Przyjaciele w Szkole nr 3

WIERUSZÓW
2022-02-19 21:46

10 lutego 2022 roku w murach Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie gościliśmy dzieci z pobliskiego Przedszkola nr 2. Celem ich wizyty było zapoznanie się z placówką, w której wielu z nich rozpocznie naukę we wrześniu.

Sympatyczne, pluszowe zwierzaczki, za które przebrali się czwartoklasiści, asystowały przy grach i zabawach oraz opowiadały o szkole z punktu widzenia uczniów. Dla młodszych kolegów i koleżanek została przygotowana również krótka część artystyczna – układ choreograficzny oraz popisy recytatorskie. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem oglądały sale lekcyjne, bibliotekę, stołówkę, pokój nauczycielski, natomiast w hali sportowej mogły oddać się zdrowej rywalizacji podczas rozgrywania przygotowanych specjalnie dla nich konkurencji sportowych. Wielu wrażeń dostarczyły także zajęcia świetlicowe, podczas których beztrosko bawiły się, wykonując mnóstwo ciekawych zadań. Pobyt młodszych kolegów odbywał się w walentynkowej atmosferze, szkoła została udekorowana w typowe dla tego święta akcenty, a samych gości przystrojono w opaski z serduszkami. Dziewczynki i chłopcy otrzymali również soczek i słodkie przekąski, by móc szybko zregenerować siły.

Zakończeniem tych niezwykle sympatycznych odwiedzin były ulubione przez dzieci tańce. Pani dyrektor wręczyła przedszkolakom pamiątkowe dyplomy i pożegnała ich słowami – „Do zobaczenia we wrześniu!”.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę