Tugazeta

Magiczna przemiana

Pierwsze spotkanie DKK Dla Dzieci w Sokolnikach
2018-01-30 09:35
Od stycznia w Sokolnikach działa Dyskusyjny Klub Książki dla młodszych czytelników. Klub prowadzony jest przez świetlicę gminną pod opieką biblioteki publicznej w Sokolnikach. 
 
Na pierwszym spotkaniu rozmawialiśmy o książce Kelly McKain pt.: „Magiczna przemiana”. To historia13-letniej Lucy i jej przyjaciół, a problemy z jakimi borykają się bohaterowie książki – brak akceptacji ze strony rówieśników, rozstanie rodziców – nie są obce współczesnym nastolatkom. Dzięki temu rozmowa na temat książki była długa i ożywiona. Po dyskusji, idąc w ślady głównej bohaterki powieści, postanowiliśmy zabawić się w projektantów i każdy spróbował stworzyć swój własny wymarzony strój. 
 
Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkanie klubu, które odbędzie się za miesiąc. Gwarantujemy dobre towarzystwo i wyjątkową zabawę.
 
Roksana Krasoń
BPGS i Świetlica Gminna

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę