Tugazeta

Lututowski Bieg wolności 2022!

Nie ma wpisowego, są atrakcyjne nagrody!
2022-05-22 08:45
Lututowski Bieg wolności 2022!

Na 12 czerwca zaplanowano „Lututowski Bieg Wolności”. Nie ma opłaty za wpisowe, są za to atrakcyjne nagrody, jak elektryczne hulajnogi, rowery i vouchery.

Głównym organizatorem biegu jest Miejski Ośrodek Kultury w Lututowie, zaś głównym sponsorem nagród Rejonowy Bank Spółdzielczy. - Jesteśmy współorganizatorem tego wydarzenia podkreśla prezes Tomasz Klimecki. - Oprócz biegu będzie wiele towarzyszących momentów i występów a także bardzo atrakcyjne nagrody. Już zapowiedzieli się nawet goście z Francji, więc można powoli nazwać tę imprezę biegiem międzynarodowym. Serdecznie zapraszam, warto popatrzeć na to widowisko, warto wziąć w nim udział. To spotkanie z mocnym naciskiem na patriotyzm, bo chcemy tę pamięć kultywować. Startujemy 12 czerwca o godz. 12.30 w lesie Koziołek. Zapraszam w imieniu swoim i wszystkich organizatorów.

Wśród nagród będzie można powalczyć o rowery, elektryczne hulajnogi, vouchery pieniężne. - Jesteśmy jednym z nielicznych biegów, na który nie trzeba wpłacać wpisowego – podkreśla prezes Klimecki. - Oferujemy atrakcyjne nagrody. Są różne kategorie, dlatego będzie dużo rzeczy do zdobycia.

Impreza odbędzie się pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego.

Zapisy pod linkiem: https://rajsportactive.pl/zapisy

Autor:
rd.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę